twitter
linkedin

We wrześniu mija rok od momentu ogłoszenia Polskiego Paktu Plastikowego. Z tej okazji, 16 września 2021 roku, odbędzie się I Konferencja Urodzinowa Polskiego Paktu Plastikowego, w której udział weźmie także KGL!

 

Polskie Pakt Plastikowy ma rok

10 września 2020 roku ogłoszono Polski Pakt Plastikowy (PPP), czyli międzysektorową platformę współpracy na rzecz zmiany obecnego modelu wykorzystywania tworzyw sztucznych w opakowaniach na polskim rynku w kierunku gospodarki obiegu zamkniętego (GOZ). Do Paktu dołączyła także nasza spółka KGL S.A., zostając jego Członkiem.

 

Porozmawiamy o szansach i wyzwaniach Paktu

Pierwszą rocznicę działalności inicjatywy podsumuje I Konferencja Urodzinowa Polskiego Paktu Plastikowego. Spotkanie odbędzie się w formule online 16 września 2021 roku. Udział w wydarzeniu weźmie Anita Frydrych, Dyrektor Działu Rozwoju Technologii Tworzyw Sztucznych i Funduszy Unijnych w KGL S.A., reprezentująca spółkę w Komitecie Sterującym PPP.

Zapraszamy do wysłuchania wystąpienia Pani Anity Frydrych podczas dyskusji omawiającej wyniki raportu otwarcia Polskiego Paktu Plastikowego, czyli wyzwania i szanse stojące przez Paktem. Debata odbędzie się w godzinach 09:25–09:40.

 

Weź udział w konferencji!

Rejestracja na I Konferencję Urodzinową Polskiego Paktu Plastikowego jest bezpłatna. Link do rejestracji.