twitter
linkedin

Czy KGL S.A. jest przygotowany na zmiany, jakie czekają sektor tworzyw sztucznych? Jaka jest wizja rozwoju naszej spółki na najbliższe lata? Dlaczego warto z nami współpracować? Na te i inne pytania odpowiada Lech Skibiński, Przewodniczący Rady Nadzorczej KGL S.A. w wywiadzie dla portalu eplastics.pl.

Przedstawiciel naszej spółki opowiada w nim m.in., jakie działania powadzi KGL, aby śledzić na bieżąco zmieniające się trendy i regulacje w branżach tworzyw sztucznych i opakowań. Dzięki stałemu pozyskiwaniu wiedzy rynkowej, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów i wytworzyć dla nich produkty nie tylko ekologiczne, ale również spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa.

Rozwój biznesu KGL oparty jest głównie o maksymalne wykorzystanie recyklatów jako surowców produkcyjnych – podkreśla w wywiadzie Lech Skibiński. – Można zatem powiedzieć, że jesteśmy organizacyjnie gotowi na wyzwania związane z ograniczaniem stosowania materiałów pierwotnych i zastępowanie ich surowcami pochodzącymi z recyklingu.

Powiększanie oferty produktów/wyrobów, do których wytworzenia zastaną zastosowane recyklaty, jest jednym z kluczowych kierunków rozwoju KGL na lata 2021–2025. Rozwój biznesu planowany jest także we wszystkich obszarach aktywności spółki, jak: produkcja folii i opakowań dla rynku spożywczego, dystrybucja granulatów oraz produkcji narzędzi (form).

KGL jest silną organizacją z ponad 30-letnim doświadczeniem rynkowym, która jest w stanie zaoferować oczekiwany przez rynek/klientów materiał lub produkt. Orientacja na klienta i jego potrzeby stanowią o charakterze firmy i sile całej organizacji, jaką jest KGL – podsumowuje Przewodniczący Rady Nadzorczej KGL S.A.

 

Zapraszamy do lektury całego wywiadu z Lechem Skibińskim, który dostępny jest pod linkiem: https://eplastics.pl/wiadomosci/pb/14883-recyklaty-klucz-do-sukcesu-dla-calej-branzy